رد کردن لینک ها

کــرپ کــافه بــرند زنجیره ای کــه در ســال ۲۰۱۵ با هــدف فرهنگ سازی قهوه و بالا بردن سطح کیفی و نوآوری در صنعت کافه توسط حسین و حافظ صفایی تاسیس شد.

این برند به صـورت تـخـصـصـی بر روی کـرپ هـای شیــرین و غـذایــی با تــوجه بــه ذائـقـه ی ایرانی و قـهـوه های اسپشیالیتی و تازه رســت شده فعالیت می کند و در حــال حــاضر ۴ شعبه فــعــال در ســراســر تــهــران دارد که هرکدام از شعبات با دیزاین و کانسپت متفاوت و حتی آیتم هایی مختلف از هم برای مشتریان و همراهان کرپ طراحی می شوند تا هر شعبه جذابیت و خاص بودن خود را با رعایت هویت های سازمانی و اصول برند سازی داشته باشد.هویت کرپ کافه هیجان انگیز می باشد که ما آن را با یک ربات خندان بر روی همه طراحی ها مشخص کردیم و این اصول از نحوه برخورد پرسنل با مشتریان و آیتم ها و نحوه سرو نوشیدنی ها و کرپ ها و موزیک هایی که در شعبات پخش می شود رعایت شده است.

صاحبان کرپ کافه با برنامه ریزی بلند مدت و درست کردن سیستم فرنچ آیز در همه ی بخش ها و برای خاص کردن طعم های آیتم و محصولات خود دست به تولید پک و بسته بندی و با آغاز شراکت خودشان با آقای سیامک ایرانی شروع به وارد کردن دان سبز و مواد اولیه مورد نیاز و رست کردن و پک و بسته بندی لاین قهوه های مختلف و محصولات پودری (ماسالا، هات و وایت) و …. برای شعبات و برند خود کردند.با گسترش لاین های کارخانه و اضافه کردن دستگاه ها به فروش محصولات خود به کافه های دیگر با برند کرپ کردند که در تمامی محصولات (تازگی، کیفیت و قیمت مناسب) در نظر گرفته شده است.

هم اکنون کرپ کافه در حال افزایش شعبات خود و جذب سرمایه گذار در بخش های فروش و کافه می باشد و سعی کرده که بتواند دغدغه های سرمایه گذاران و افرادی که میخواهند کافه داشته باشند و تمامی موارد راه اندازی (تامین تجهییزات، طراحی و دیزاین، تامین پرسنل، آموزش پرسنل، نوشتن منو و کانسپت کافه، پلن های مالی، افتتاحیه و پشتیبانی نامحدود) را از بین ببرد و بتواند برای سرمایه گذاران خود در کمترین زمان با ارائه راه کار ها و آموزش و تبلیغات و خود نام برند در کمترین زمان سود دهی ایجاد کند.

هدف کرپ کافه ارائه ی آیتم های جدید و با کیفیت و فرهنگ سازی قهوه نوشی و قیمت مناسب، ایجاد یک حس خوب و وفادار سازی مشتریان خود می باشد.

سابقه کاری

4سال

رضایت مشتریان

92%

تعداد شعبات

4شعبه

صفحه اصلی